چاپ اطلاعات حسابداری

چهار روش برای چاپ کردن اطلاعات مالی ثبت شده در نرم افزار حسابداری جیبی کسبه وجود دارد:

 1. پرینترهای سیار: حسابداری جیبی کسبه امکان چاپ کردن اطلاعات، از طریق بلوتوث گوشی موبایل، برروی چاپگرهای قابل حمل و قابل شارژ (Bixolon, Rongta, Woosim) را نیز مهیا نموده است. برای آشنایی بیشتر با این قابلیت فیلم چاپ سیار را مشاهده نمایید. جهت مشاوره در مورد خرید چاپگر سیار با ما تماس بگیرید.
 2. کارتخوان اندرویدی سیار: از طریق پوز اندرویدی کسبه میتوانید همزمان اقدام به صدور، چاپ و تسویه فاکتور نمایید. دستگاه پوز اندرویدی مجهز به کارتخوان بانکی و چاپگر میباشد لذا براحتی میتوانید به صورت سیار اقدام به تسویه حساب و چاپ فاکتور نماييد. برای آشنایی بیشتر با این دستگاه، صفحه کارتخوان اندرویدی کسبه را مشاهده نمایید.
 3. چاپ PDF: خروجی های PDF ایجاد شده توسط نرم افزار حسابداری جیبی کسبه را میتوانید مستقیما از طریق گوشی موبایل به چاپگر ارسال نمایید. عمل چاپ با استفاده از شبکه وایرلس یا کابل OTG از طریق برنامه هایی مانند Printer Share انجام میشود.
 4. چاپ از طریق ویندوز: با کمک نرم افزار پرینتر جیبی کسبه میتوانید اطلاعات وارد شده در گوشی موبایل را برروی ویندوز مشاهده نمایید و در صورت نیاز آنها را چاپ نمایید. جهت مشاهده تصاویر این نرم افزار و آشنایی بیشتر از دکمه های ذیل استفاده نمایید.

ویژگی ها
 • نمایش اطلاعات ثبت شده در گوشی موبایل برروی مانیتور کامپیوتر
 • چاپ فاکتورهاي صادر شده
 • تعريف سربرگ و ته برگ فاکتور
 • چاپ صورتحساب اشخاص (ريز حساب و کل حساب)
 • ارائه گزارشات تکمیلی
 • چاپ کليه گزارشات
 • تهيه کردن خروجي Excel
 • تهيه کردن خروجي PDF
 • تعريف کلمه عبور براي جلوگيري از دسترسي غير مجاز
 • تعريف کردن واحد پول
 • داراي راهنماي استفاده
صفحه اصلی

در صفحه اصلي نرم افزار گزينه هاي مختلفي مانند «صورتحساب»، «فروش و سود روزانه»، «سود و زيان»، «ميزان فروش» و موارد ديگر قرار داده شده اند. با انتخاب هريک از اين موارد گزارش مربوطه به شما نشان داده و امکان جستجو و چاپ اطلاعات براي شما مهيا مي شود.

پرینتر جیبی کسبه
ليست اشخاص

در صورتي که گزينه «صورتحساب» را انتخاب نماييد. ليست اشخاص بهمراه مانده حساب آنها به شما نشان داده خواهد شد. در اين ليست رنگ قرمز نشان دهنده طلبکار (بستانکار) بودن شخص از شما مي باشد. از طرف ديگر، رنگ آبي نشان دهنده بدهکار بودن شخص به شما مي باشد.

پرینتر جیبی کسبه
صورتحساب اشخاص

در شکل ذيل ريز حساب يک شخص فرضي را مشاهده مي نماييد. در حالت ريز حساب اقلام فاکتور در گزارش به شما نشان داده مي شود. با دوبار کليک ماوس برروي کالا يا فاکتور مورد نظر امکان چاپ فاکتور وجود خواهد داشت.

پرینتر جیبی کسبه
مشاهده و چاپ فاکتور

پس از باز کردن فاکتور، با استفاده از دکمه «چاپ» مي توانيد فاکتور را چاپ نماييد. براي باز کردن فاکتور فقط کافي است در صورتحساب شخص برروي فاکتور يا کالاي مربوط به فاکتور دکمه Enter را بفشاريد يا Double click نماييد.

پرینتر جیبی کسبه
پيش نمايش چاپ

شکل ذيل پيش نمايش چاپ فاکتور را نشان مي دهد. توجه داشته باشيد که سربرگ و ته برگ فاکتور را مي توانيد به دلخوا تنظيم نماييد (در قسمت تنظيمات برنامه).

پرینتر جیبی کسبه
فروش و سود روزانه

شکل ذيل گزارش کالاهاي فروخته شده بهمراه قيمت خريد، فروش و سود هر کالا را در اختيار شما قرار مي دهد. علاوه براين مجموع سود نيز در قسمت پايين گزارش به شما نشان داده شده است.

پرینتر جیبی کسبه
دانلود پرینتر جیبی کسبه

با استفاده از دکمه ذیل نسخه نمایشی نرم افزار پرینتر جیبی کسبه را دانلود نمایید. نرم افزار پرینتر جیبی کسبه برروی ویندوز نصب میشود و امکان چاپ کردن اطلاعات ثبت شده در گوشی موبایل را از طریق ویندوز مهیا مینماید.

لوگو تایپ کسبه